greenox-daire-fiyatları

Feres ve Aycan Gayrimenkul tarafından inşaa edilen proje, İstanbul’un Şişli semtinde yer almaktadır. Proje, 2016 yılında inşaa edilmeye başlanmış ve 2019’da inşaat bitirilmiştir. Şu an hemen teslim daireler ile karşımıza çıkan Greenox Residence projesi, rağbet gören projeler arasında yerini almıştır. Projede 1+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. 17 katlı tek blok olarak karşımıza çıkan proje, aynı zamanda 170 adet daireye ev sahipliği yapmaktadır.

Greenox Residence Daire Fiyatları

Projede yer alan daire tiplerinden bahsetmiştik. 50 m2 ile 97 m2 aralığında olan daireler, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Projede yer alan daireler, 540.000 TL’den başlayıp 960.000 TL’ye kadar yükselmektedir. İstediğiniz dairenin büyüklüğü ve bulunduğu kat, daire fiyatını etkileyen en temel faktörler arasındadır.

greenox-residence-özellikleri
greenox-residence-özellikleri

Greenox Residence Özellikleri

Projede yer alan daire fiyatları ve metrekare kadar projenin özellikleri de merak edilmektedir. Bu projede yaşam sürdürmek ya da yatırım yapmak isteyen insanlar, proje özelliklerini araştırmaktadırlar.

– Sauna
– Fitness ve Spor Salonu
– Açık ve Kapalı Otopark
– Çocuk Parkı
– Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzu
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Kafe
– Güvenlik
– Sosyal Tesisler

Greenox Residence proje özelliklerinin yanında projenin konumu ve yakınında bulunan olanaklar araştırılmaktadır. Özellikle hastane ve okullar, bu araştırmanın içerisinde yer almaktadır.

Greenox Residence projesine yakın olan hastaneler; Özel Levent Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem Fulya Hastanesi ve Kolan International Hospital.
Greenox Residence projesine yakın olan okullar; İSOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Cumhuriyet Koleji, Mef Okulu, Dilko English Mecidiyeköy ve Etiler Rüştü Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
Greenox Residence projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Cehavir, Trump AVM, Zorlu Center, Metro, Akmerkez ve Astroia.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat