assun-hill-projesi

Assun İnşaat tarafından İstanbul’un Tuzla semtinde hayata geçirilen proje, hemen teslim daireler ile karşımıza çıkmaktadır. Hem karlı yatırım hem de yaşam için uygun olan daireler, 2+1 ve 3+1 olarak karşımıza çıkmaktadır. Dairelerin metrekareleri ise, 123 m2 ile 164 m2 aralığında değişmektedir. Toplam 3 blok ve 94 daireden oluşan proje, birçok olanağı ile dikkat çekmektedir. Assun Hill daire fiyatları ve proje özellikleri yazımızın devamında yer almaktadır.

Assun Hill Daire Fiyatları

2+1 daireler 298.000 TL’den, 3+1 daireler 397.000 TL’den başlamaktadır. Dairenin bulunduğu kat ve bloğa göre, daire fiyatı değişmektedir. Birçok ödeme seçeneğini barındıran proje sahipleri, ödeme konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Proje hakkında yatırım danışmanlığı hizmeti almak isterseniz, bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kira gelirlerinin ortalama 1.250 TL olduğu projede yatırım yapmak, mantıklı görünmektedir.

assun-hill-daire-fiyatları
assun-hill-daire-fiyatları

Assun Hill Özellikleri

– Asansör
– Açık Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Güvenlik
– Görüntülü Diyafon
– Çocuk Parkı
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan

Proje konumundan dolayı birçok kişi, proje yakınında yer alan olanakları da merak etmektedir. Bu durumda en çok hastane, okul ve alışveriş merkezleri araştırılmaktadır.

Assun Hill projesine yakın olan hastaneler; Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzla Yeni Devlet Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi, Özel Yüzyıl Hastanesi ve İnci Diş Hastanesi.
Assun Hill projesine yakın olan okullar; Tuzla Dede Korkut Ortaokulu, Tuzla İMKB Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi, Bilfen Anaokulu, Ord.Prof.Dr. Cahit Arf İlkokulu ve Kaşif Kalkavan Çok Programlı Lisesi.
Assun Hill projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Neomarin, Pendorya, CarrefourSA, Flora Avm, Fulya Avm, Marka Avm ve Dumankaya Uyum.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat