Ne Yapıyoruz?

2014 yılında kurulan ve uzun süredir Gayrimenkul sektöründe hizmet veren bir gayrimenkul alım-satım kuruluşuyuz. İstanbul’da; Büyükçekmece, Silivri, Çatalca başta olmak üzere Çanakkale ve Balıkesir’de de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gayrimenkul sektöründe verdiğimiz hizmetlerle emlak, tarla, bahçe, arsa vb. taşınmazların alım ve satım işlemlerini gerçekleştiriyor ya da alım-satım işlemlerine aracılık yapmak üzere faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

İstanbul, Çanakkale ve Balıkesir başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Müşterilerimiz Neden Bizi Tercih Ediyor?

Müşterlerimiz genelde taşınmazlarını satmak isteyen ya da satışı durumunda oluşabilecek durumlar için danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilerden oluşmaktadır.

Nerede Hizmet Veriyoruz?

Şimdilik İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale başta olmak üzere genellikle Marmara bölgesi ve çevresinde alım-satım ve Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. İlerleyen dönemlerde Türkiye genelinde hizmet vermeyi de hedefliyoruz.

Taşınmazların Alımı Sırasında Nasıl Ödeme Yapılıyor?

Arsa, tarla, bağ vb. taşınmazların incelenmesi durumundan aynı gün içerisinde fiyat veriyoruz. Ardından da karşılıklı anlaşma ve yasal işlemler sonrasında aynı gün içerisinde nakit ödeme ile alım işlemini gerçekleştiriyoruz.
WhatsApp chat