genyap-oxygen-daire-fiyatları

Genyap Oxygen Plus, İstanbul’un yükselen semtleri arasında yer alan Kağıthane semtinde inşaa edilmektedir. Ocak 2022 olarak belirlenen teslim tarihi, yapıcı firma GENYAP tarafından bildirilmiştir. Hem projenin konumu hem de çevresinde yer alan olanaklar, avantajlı bir proje olduğunu kanıtlamaktadır. Yazımız sayesinde Genyap Oxygen Plus daire fiyatları ve Genyap Oxygen Plus özellikleri gibi birçok konuyu öğrenmiş olacaksınız.

Genyap Oxygen Plus Daire Fiyatları

Genyap Oxygen Plus projesi, 414 adet daireden oluşturulmakta ve 4.800 m2 alana inşa edilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede farklı daire fiyatları bulunmaktadır. Daire metrekareleri, proje yeni olduğu için netleştirilmemiştir. Durum böyle olunca daire fiyatları da net değildir. Ortalama bir fiyat verecek olursak, daire fiyatları 500.000 TL’den başlayarak 4.000.000 TL’ye kadar yükselecektir. Bu noktada dairenin cephesi ve metrekaresi, fiyatı belirleyen en önemli kriterler olacaktır.

genyap-oxygen-plus-proje-özellikleri
genyap-oxygen-proje-özellikleri

Genyap Oxygen Plus Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Kameralı Güvenlik Sistemi
– Güvenlik
– Hamam ve Sauna
– Spor Salonu
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Futbol ve Basketbol Sahası gibi özellikler, Genyap Oxygen Plus projesinde yer alacaktır.

Bu noktada projenin olanakları, projeyi ön plana çıkarmaktadır demiştik. Şimdi bu olanakları inceleyelim.

Genyap Oxygen Plus projesine yakın hastaneler; Florence Nightingale Hastanesi, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Levent Hastanesi, Özel Çevre Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi.
Genyap Oxygen Plus projesine yakın okullar; Etiler Küçük Şeyler Anaokulu, Özel Yeditepe Temel Lisesi, Yeni Levent Anadolu Lisesi, Ahmet Cuhadaroglu İ.Ö.O, Nef Okulları.
Genyap Oxygen Plus projesine yakın alışveriş merkezleri; Akmerkez, Sapphire, İstinye Park, Trump Avm ve Astoria.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat