genyap-web-levent-residence-özellikleri

Avantajlı ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkan Genyap Wen Levent Residence projesi, GENYAP firması tarafından inşaa edilmektedir. Projede yer alan daireler, oldukça hızlı şekilde satılmaktadır. Levent ve çevresinde daire bakan kişiler, mutlaka bu projeyi de değerlendirmeye almalıdırlar. Genyap Wen Levent Residence daire fiyatları ve Genyap Wen Levent Residence proje özellikleri, yazımızda yer almaktadır.

Genyap Wen Levent Residence Daire Fiyatları

126 adet dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Daireler, 55 m2 ile 150 m2 aralığında satışa sunulmuştur.

1+1 daireler 710.000 TL ile 950.000 TL aralığında
2+1 daireler 900.000 TL ile 1.180.000 TL aralığında
3+1 daireler 1.300.000 TL ile 1.650.000 TL aralığında satışa sunulmuştur.

Genyap Wen Levent Residence Proje Özellikleri

Projenin konumu ve özellikleri, en çok merak edilen konular arasındadır. Özellikle projenin çevresinde yer alan olanaklar, çok araştırılmaktadır.

wen-levent-daire-fiyatları
wen-levent-daire-fiyatları

– Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Açık ve Kapalı Otopark
– Görüntülü Diyafon
– Güvenlik
– Hamam ve Sauna
– Sinema
– Spor Salonu
– Çocuk Oyun Alanları
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alanlar
– Kafe
– Asansör
– Lobi ve Resepsiyon

Genyap Wen Levent Residence projesine yakın hastaneler; Florence Nightingale Hastanesi, Özel Çevre Hastanesi, Hospitadent Diş Hastanesi, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Etiler Tıp Merkezi, Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, Kağıthane Devlet Hastanesi.
Genyap Wen Levent Residence projesine yakın okullar; Dinçkök Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Uğur Erkey İlköğretim Okulu, Rüştü Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Yeditepe Temel Lisesi ve FMV Işık Okulları.
Genyap Wen Levent projesine yakın alışveriş merkezleri; Sapphire, Bauhaus, Kanyon, Trump ve Akmerkez.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat