platin-planet-proje-özellikleri

Şenkaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Platin Planet projesi, yakın zaman satışa hazır hale gelecek. Ufak detayların kaldığı projede artık sona gelindi. 11.250 m2’lik arsa üzerine inşaa edilen proje, 296 daireden oluşmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ile satışa çıkacak daireler, fiyat açısından da merak edilmektedir. Ayrıca projede birçok farklı özelliğin bulunması, insanların projeye daha çok ilgi göstermesini sağlamıştır. İstanbul’un Kurtköy semtinde yer alan projenin tüm detayları yazımızda.

Platin Planet Daire Fiyatları

Platin Planet projesi, bulundurduğu daire sayısı ve daire tipleri sayesinde ön plana çıkmıştır. Durum böyle olunca Platin Planet daire fiyatları araştırması yapılmaya başlandı.

2+1 daireler 528.000 TL ile 800.000 TL aralığında, 3+1 daireler 854.000 TL ile 872.000 TL aralığında, 4+1 daireler 1.000.000 TL civarında satışa çıkmış durumdadır.

Hem projenin konumu hem de özellikleri, projenin oldukça uygun fiyatlı olduğunu göstermektedir. Proje hakkında yatırım danışmanlığı hizmeti almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Genellikle İstanbul ve çevresinde bulunan arsalar için yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

platin-planet-daire-fiyatları
platin-planet-daire-fiyatları

Platin Planet Özellikleri

– Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Güvenlik
– Asansör
– Yeşil Alan
– Çocuk Parkı
– Yürüyüş Alanları
– Göl
– Kameralı Diyafon
– Açık ve Kapalı Otopark
– Spor Salonu
– Kafe
– Sauna
– Sinema

Ayrıca projenin yakınında bulunan hastane, okul ve alışveriş merkezleri de merak edilmektedir.

Platin Planet projesine yakın olan hastaneler; Özel Yüzyıl Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ve Ersoy Hastanesi.
Platin Planet projesine yakın olan okullar; Tuzla İMKB Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi, Kurtköy İlköğretim Okulu, Bahçeşehir Koleji, Mektebim Okulu, Bilfen Koleji.
Platin Planet projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Via Port, Asya Avm ve Atlantis Avm.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat