prava-kartal

Prava Kartal projesi, 2017 yılında inşaatına başlanılan ve yakın zamanda bitirilen bir projedir. Tüm detaylar İtibar İnşaat tarafından yürütülmüştür. 186 daire ve 17 mağazadan oluşan proje, %80 oranında değerlenmiştir. Ada manzaralı olması ve merkezi konumda yer almasından dolayı yüksek satış adetlerine ulaşmıştır. Projede 1+1’den başlayan daireler, 3+1’e kadar yükselmektedir.

Prava Kartal Daire Fiyatları

68 metrekareden başlayan daireler, 181 metrekareye kadar yükselmektedir. 520 bin TL başlangıç fiyatı, 1.558.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Her dairenin farklı metrekare tipleri ve kat planları mevcuttur. Bu fiyatların üzerinde satılan daireler de bulunmaktadır. Ayrıca birçok ödeme seçeneği sunan proje sahipleri, nakit indirimi olarak %15 uygulamaktadırlar. Bu ödeme tipinin yanında 2 adet ödeme seçeneği daha sunulmaktadır. Bunlar da şu şekildedir: %50 Peşin, kalan miktar şirket bünyesinde taksit olacak şekilde ve %50 peşin, kalan tutar daire teslimi sırasında şeklindedir.

prava-kartal-daire-fiyatları
prava-kartal-daire-fiyatları

Prava Kartal Özellikleri

Projenin kendi içinde alışveriş merkezi barındırması, başlı başına bir rahatlıktır. Bu özelliğinin yanında birçok özelliği de sizlere sunmaktadır.

– Futbol ve Basketbol Sahası
– 7/24 Güvenlik Hizmeti
– Kafe
– Restaurant
– Kapalı ve Açık Otopark
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan
– Intercom Sistemi
– Spor ve Fitness Salonu
– Çocuk Parkı
– Çocuk ve Yetişkin Havuzu

Prava Kartal, sadece özellikleri ile karşımıza çıkmamaktadır. Bulunduğu harika konum sayesinde birçok kişiye hitap etmektedir. Projeye yakın olan alışveriş merkezleri; Anatolium, Piazza, Maltepe Park, Ritim İstanbul ve Pendorya AVM’dir. Projeye yakın olan okullar; Ahmet Şimşek Koleji, Maltepe Anadolu Saglik Meslek Lisesi, E.C.A. Elginkan Anadolu Lisesi’dir. Son olarak projeye yakın olan hastaneler ise şu şekildedir; Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi, Özel Maltepe Ersoy Hastanesi, Özel Bölge Hastanesi.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat