mahall-ankara-daire-fiyatları

Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından inşa edilen Mahall Ankara, inşaatına başlandığı günden itibaren değerlenen bir projedir. 42 ticari ünite, 246 daire ve 140 ofis, proje içinde yer almaktadır. 2013 yılında başlanan proje, 2017 yılında başarılı bir açılış ile bitirildi. Birçok özellik barındırmasından dolayı yüksek satış adetlerine ulaşan proje, günümüzde aktif olarak alım ve satım yapılan projelerin arasında yer almaktadır.

Mahall Ankara Kat Planları ve Daire Fiyatları

Projede 2+1, 3+1, 4, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunmaktadır. En küçük daire; 148 m2, en büyük daire ise 244 m2 olarak satışa sunulmuştur. Dairelerin birçoğunda ebeveyn banyosu, giyim odası, kiler ve balkon yer almaktadır.

Residence bloğunda ise, 1+0 ve 2+1 daireler sunan Mahall Ankara, 129 metrekare büyüklüğe kadar destek sağlıyor. Bu kısımda yer alan en küçük daire ise, 35 m2 boyutunda.

En uzun dairenin 400.000 TL olduğu projede en pahalı konutlar ise 2.000.000 TL civarındadır. İkinci el daireler ve ofisler projede yer aldığı için daha uygun fiyata istediğiniz konut tipini bulma imkanınız vardır. Ayrıca her dönem farklı ödeme seçeneği sunan proje sahipleri, genellikle peşin ödeme yapanlara %10 civarında indirim sağlamaktadır.

mahall-ankara
mahall-ankara

Mahall Ankara Özellikleri

7/24 Özel Güvenlik
Mağaza
Ofis
Yürüyüş Alanı
Spor ve Fitness Salonu
Yeşil Alan
Sauna
Çocuk Havuzu
Açık ve Kapalı Otopark
Restoran gibi birçok özellik, projede yer almaktadır.

Ayrıca proje’nin yakınlarında birçok hastane, alışveriş merkezi ve okul bulunmaktadır. Hastaneler; TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi, TOBB Etü Hastanesi gibi prestijli hastanelerdir. ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ve Sınav Koleji gibi kaliteli okullar, proje çevresinde yer almaktadır. Bilkent Center ve Tepe Prime, 2 büyük alışveriş merkezi çok yakın konumdadır.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat