cinarkent-konutlari

5 Adet bloktan oluşması planlanan proje, henüz oldukça yeni bir projedir. Proje, birçok ülkede hizmet veren Masar Grup tarafından inşa edilmektedir. İstanbul’un gelişen semtleri arasında yer alan Pendik’te inşa edilen Çınarkent Konutları, hem yaşamak hem de karlı yatırım yapmak için oldukça uygundur. 3D çizimleri ile karşımıza çıkan proje, oldukça hoş görünmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daire tiplerinin projede olması beklenmektedir. Bunlara ek olarak birçok ticari ünite, proje içerisindeki yerini alacaktır. Çınarkent Konutları özellikleri  ve Çınarkent Konutları daire fiyatları dahil birçok konuya yazımız içerisinde değinmiş olacağız.

Çınarkent Konutları Daire Fiyatları

1+1 daireler; 350.000 TL ile 400.000 TL aralığında,
2+1 daireler; 470.000 TL ile 650.000 TL aralığında,
3+1 daireler; 700.000 TL ile 980.000 TL aralığında,
4+1 daireler; 1.000.000 TL ile 1.500.000 TL aralığında, satışa sunulacaktır. Dairelerin birçoğu manzaralı olarak karşımıza çıkmaktadır. 50.000 metrekareye yakın arsa üzerine inşa edilen Çınarkent Konutları, birçok fırsatı kendi içinde bulunduracaktır. Tüm bunlara ek olarak, Masar Grup’un proje açılışına özel ödeme seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkması beklenmektedir.

cinarkent-konutlari-daire-fiyatlari
cinarkent-konutlari-daire-fiyatlari

Çınarkent Konutları Özellikleri

– Spor Salonu
– Yeşil Alan
– Açık ve Kapalı Havuz
– Teras
– Kafe
– Çocuk Parkı
– Yürüyüş Alanları
– 7/24 Özel Güvenlik
– Jeneratör
– Futbol, Basketbol ve Voleybol Sahası, projede yer alan özellikler arasında yer alacaktır.

Çınarkent Konutlarına yakın olan hastaneler; Özel Pendik Bölge Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yakacık Tıp Merkezi ve Vm Medical Park Pendik.
Çınarkent Konutlarına yakın olan okullar; Era Teknik Koleji, İhsan Zakiroğlu Ortaokulu, Pendik Fatih Anadolu Lisesi, Özel Bayramlar İlköğretim Okulu.
Çınarkent Konutlarına yakın olan alışveriş merkezleri; Pendik Park, Pendorya, Anatolium, İSTMarina, Neomarin.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat