yesilce-towers-proje-ozellikleri

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde inşa edilmiş Yeşilce Towers, 900 m2 arsa üzerine dizayn edilmiştir. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile karşımıza çıkan proje, 69 daireden oluşmaktadır. Yeşilce Towers, tek bloktan oluşmakta ve birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca dubleks daireleri ile de yüksek satış hedeflerini gerçekleştirme yolunda ilerlemektedir. Hem manzarası hem de konumu sayesinde talep gören proje, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Durum böyle olunca Yeşilce Towers daire fiyatları ve Yeşilce Towers proje özellikleri araştırılmaktadır. Yazımız sayesinde proje hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Yeşilce Towers Daire Fiyatları

2+1 daireler 580.000 TL ile 700.000 TL aralığında,
3+1 daireler 725.000 TL ile 900.000 TL aralığında,
4+1 daireler 950.00 TL ile 1.200.000 TL aralığında satışa sunulmuştur.

yesilce-towers-daire-fiyatlari
yesilce-towers-daire-fiyatlari

Proje çok yeni olduğu için ödeme kampanyaları bulunmakta ve müşterilere kolaylık sağlanmaktadır. Bu sebep ile satıcı firma ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Aynı zamanda dairelerin metrekare aralıkları da merak edilmektedir. 133 m2’den başlayan daireler, 220 m2’ye kadar yükselmektedir.

Yeşilce Towers Proje Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Spor Salonu
– Çocuk Parkı
– Futbol ve Basketbol Sahası
– Yürüyüş Alanları
– Güvenlik
– Sauna

Proje özelliklerinin yanında projenin konumunun da merak edildiğini söyleyebiliriz. Bu noktada özellikle çocuklu aileler, proje çevresinde bulunan okulları araştırmaktadır.

Yeşilce Towers yakın hastaneler; Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Özel Levent Hastanesi, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Etiler Hastanesi ve Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezi.
Yeşilce Towers yakın okullar; Ziyapaşa İlköğretim Okulu, Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu, FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü, İsov Dinçkök Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi.
Yeşilce Towers yakın alışveriş merkezleri; Özdilek Park, Kanyon, Vadi İstanbul, Akmerkez.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat