we-halic

Haliç’in yükselen projesi olarak bilinen We Haliç, çevre dostu olarak inşa edilmektedir. Proje, Ilgın İnşaat ve GOP Belediye iş birliği ile ortaya çıkmıştır. Birçok özelliğin yer aldığı We Haliç projesi, toplam 1.2 milyar TL yatırım almıştır. Yakın zamanda tamamlanması planlanan proje, 60 bin metrekare’ye yakın bir alana inşa edilmektedir. 10 Blok, 30’a yakın mağaza ve 1.100 civarı daire ile satışa hazırlanmaktadır. Proje’de bulunan dairelerin birçoğu yabancı yatırımcılar tarafından satın alınmıştır.

We Haliç Özellikleri

Stüdyo daireler dahil birçok daire tipini barındıran proje, 5+1’e kadar daire imkanı sunmaktadır. Projede yer alan birçok daire, Pierre Loti manzaralı olarak ayarlanmıştır. 50 metrekare’den başlayan daireler, 290 m2’ye kadar yükselmektedir. Proje inşaatına başlanmasından bu yana, %30 oranında değer kazanmıştır.

we-halic-daire-fiyatları
we-halic-daire-fiyatları

– Spor Salonu
– Fitness Merkezi
– Açık ve Kapalı Otopark
– Çocuk Oyun Alanı
– Özel Güvenlik
– Yüzme Havuzu
– Yürüyüş Alanları
– Basketbol ve Futbol Sahası gibi birçok olanak, projeye entegre şekilde inşa edilmiştir.

Bunların yanında birçok hastane, okul ve alışveriş merkezi projeye yakın konumdadır. Proje’ye yakın olan okullar; Era Koleji, İTO Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Okyanus Koleji gibi prestijli okullardır. Hastaneler; Koç Üniversitesi Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi gibi hastanelerdir. Yakın olan alışveriş merkezleri ise şunlardır: Axis İstanbul, Forum İstanbul ve Vialand’dir.

We Haliç Daire Fiyatları

300 bin TL’den başlayan daire fiyatları, 2 milyon TL’ye kadar yükselmektedir. En düşük fiyat, 1+0 daireler için planlanmıştır. 5+1 dairelerin fiyatı ise, 2 milyon TL civarındadır. Ödeme seçenekleri ile güncel bir kampanya bulunmamaktadır fakat yakın zaman ödeme kolaylığı için planlama yapıldığı bilinmektedir. Satış adetlerinin yükselmesi için ödeme seçenekleri arttırılacaktır.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat