skyland-istanbul-projesi

Skyland İstanbul

Eroğlu Gayrimenkul tarafından yapımına 2012 yılında başlanan Skyland İstanbul projesi tamamlandı. Şişli’de 46.000 metrekareye inşa edilen proje; 3 kule, avm ve bunları birbirine bağlayan meydanlardan oluşmaktadır. Toplamda 600.000 metrekare inşaat alanına sahip projede 840 konut ve 504 ofis yer almaktadır. 56 metrekareden 322 metrekareye kadar değişen yüzölçümlerine sahip konutlarda stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sunulmaktadır. Değişen ev özelliklerine göre ise konut fiyatları 1.230.000 ₺’den başlamaktadır.

Skyland İstanbul projesinde ofis bloğunun da yer alması sayesinde home office tarzı bir hayata geçmeniz mümkün olacaktır. Şehir trafiğine girmeden, evinizden çıktıktan yalnızca 5 dakika sonra işyerinizde olacaksınız. Şehrin ortasında başka bir şehir hayatı yaşamak ve zamanınızı kendinize ve ailenize harcamak isterseniz projeyle ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

skyland-kat-planları
skyland-kat-planları

Skyland İstanbul Özellikleri

Skyland İstanbul projesinde akıllı ev sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde evdeki televizyon, perde, alarm, kamera, ışıklandırma ve ısı sistemlerini dilediğiniz yerden kontrol edebilmeniz mümkündür. Böylece aklınız evde kalmaması bir yana enerji tasarrufu sağlamanıza da olanak tanıyacaktır. Kapalı otoparkı ve 24 saatlik güvenlik sistemleri sayesinde ise rahat ve güvenli bir yaşam sunmaktadır. Ne şehir merkezinde park yeri aramakla uğraşmanız gerekecek ne de o kalabalıkta güvenliğinizden endişe etmeniz gerekecek.

Skyland İstanbul projesinin bünyesinde bulunan 7 katlı avm sayesinde sosyal etkinliklere de çok rahat vakit ayırabileceksiniz. Bünyesindeki sinema ve tiyatro salonları, kafeler ve restoranlar hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla yapacağınız aktiviteler için size birçok seçenek sunmaktadır. Ayrıca proje bünyesinde bulunan spor salonu, yüzme havuzu, spa merkezi, tenis kortu, basketbol sahası veya çocuk parkı gibi birçok alanda ister ailenizle ya da arkadaşlarınızla ister tek başınıza hem dinlenebilir hem de zaman geçirebilirsiniz.

skyland-istanbul-fiyatları
skyland-istanbul-fiyatları

Skyland İstanbul projesi birçok saygın devlet ve özel okula yakınlığıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin en büyük problemi olan eve yakın ve güvenilir okul bulabilmek bu bölgede sizin problemleriniz olmak çıkacaktır.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat