seba-hayat-proje-özellikleri

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, İstanbul’un Ümraniye semtinde inşaa edilmektedir. Teslim tarihi Aralık 2021 olarak belirlenmiştir. Seba Hayat projesi, Ümraniye’nin Esenevler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Toplam arsa alanı 4000 m2, konut sayısı 176 ve daire tipi 3+1 olarak karşımıza çıkmaktadır. Dairelerin metrekareleri 125 m2 olarak planlanmıştır. Seba Hayat projesi, 3 adet blok olacak şekilde hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda 24 adet ticareti ünite barındıracaktır.

Seba Hayat Daire Fiyatları

Ödeme seçenekleri oldukça fazla planlanan proje, farklı fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Hem netleşmeyen metrekare hem de proje özellikleri, daire fiyatlarını değiştirmektedir. Şu an için daire fiyatlarının 900.000 TL civarından başlaması planlanmaktadır. Erken satın alma durumunda daha ucuza satın alma fırsatınız bulunmaktadır. Dairelerin bulunacağı blokların 15 kattan oluşması planlanmaktadır. Proje hakkında bilgiler bu şekilde, şimdi projede yer alacak özelliklere bakalım.

seba-hayat-daire-fiyatları
seba-hayat-daire-fiyatları

Seba Hayat Projesi Özellikleri

– Çocuk Oyun Alanları
– Sauna ve Spor Salonu
– Güvenlik
– Kamera Sistemi ve Görüntülü Diyafon
– Asansör
– Balkon
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan
– Futbol, Basketbol Sahası

Bu özelliklerinin dışında projenin konumu da merak edilmektedir. Özellikle proje çevresinde bulunan hastane, okul ve alışveriş merkezleri araştırılmaktadır. Bunları da sizlerle paylaşacağız.

Seba Hayat projesine yakın hastaneler; Memorial Ataşehir Hastanesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Aktif FizikTedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Darülaceze Tıp Merkezi, Npistanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, Özel Eren Hastanesi.
Seba Hayat projesine yakın okullar; Ataşehir Okyanus Koleji, Bahçeşehir Koleji, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cumhuriyet Mesleki ve Anadolu Lisesi, Fenerbahçe Koleji.
Seba Hayat projesine yakın alışveriş merkezleri; Palladium, Canpark, Meydan, Real, Watergarden.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat