maltepe-piazza

Maltepe’de yer alan proje, hem konumu hem de özellikleri ile birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. İnşaatı çok kısa bir sürede bitirilmiş ve aynı isimde alışveriş merkezi yapılmıştır. Dairelerden direkt olarak alışveriş merkezine giriş bulunmaktadır. Manzarası sayesinde tüm daireler sahiplendirilmiştir.

42.000 metrekare alana inşa edilen Piazza projesi, Rönesans Gayrimenkul tarafından inşa edilmiştir. 21 katlı ofis bloğu ve 230 ader rezidans bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidanslar bulunmaktadır.

Piazza Özellikleri

Projenin birçok özelliği bulunmaktadır.

– Metro
– Alışveriş Merkezi
– Açık ve Kapalı Otopark
– Spor Salonu
– Manzara
– Kafe
– Restaurant
– Yürüyüş Alanı
– Yeşil Alan
– Çocuk Alanı
– Sinema
– Eğlence Merkezi
– 7/24 Özel Güvenlik

piazza-residence
piazza-residence

Tüm bu özellikler, ayaklarınızın altında sizi beklemektedir. Projeyle ilgili detayları bize danışabilir ve yatırım danışmanlığı hakkında destek alabilirsiniz.

Piazza Daire Fiyatları

1+1 daireler; 600.000 TL ile 900.000 TL aralığında satışa sunulmuştur.
2+1 daireler; 900.000 TL ile 1.650.000 TL aralığında satıştadır.
3+1 daireler; 1.500.000 TL ile 2.000.000 TL aralığında satışa sunulmuştur.

Aynı zamanda birçok metrekare özelliği bulunmaktadır. 57 metrekareden başlayan daireler, 212 metrekareye kadar yükselmektedir. Her daire tipinin farklı metrekare seçenekleri bulunmaktadır.

Piazza’ya yakın olan hastaneler; Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Veni Vidi Göz Merkezi, Özel Ersoy Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Özel Vera Hastanesi. Projeye yakın olan okullar; E.C.A. Elginkan Anadolu Lisesi, Maltepe Uğur Temel Lisesi, Bahçeşehir Koleji Dragos, Özel Maltepe Final Temel Lisesi. Projeye yakın olan alışveriş merkezleri; Maltepe Park AVM, Hilltown AVM, Piazza AVM, Anatolium, Pendorya, Real AVM, Fuaye, Ritim İstanbul AVM gibi alışveriş merkezleridir.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat