nuvo-dragos-daire-fiyatları

Adalar manzaralı daire veya ofis istiyorsanız, tam size göre bir projedir. Nuvo Dragos, Kartal’da yer almaktadır. Cevizli Mahallesi’nde yer alan proje, birçok olanağı hem içinde hem de çevresinde barındırmaktadır. İlk etabı 2014, ikinci etabı ise 2017 yılında bitirilen Nuvo Dragos projesi, en gözde projelerden biridir. Yüksek kira getirisi bulunmakta ve birçok daire tipini barındırmaktadır.

Proje sadece 2.726 metrekare açık alan barındırmaktadır. Toplamda brüt olarak 52.000 m2 alan inşa edilmiştir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunmaktadır. Her daire tipinde farklı metrekarelerde daireler bulunmaktadır.

Nuvo Dragos Daire Fiyatları

4 bloktan oluşan projede, her blokta bütün daire tipleri yer almaktadır. Sadece daire tiplerinin kendi aralarında bulundurduğu kat planları farklılık göstermektedir.

nuvo-dragos
nuvo-dragos

1+1 daireler; 600.000 TL ile 800.000 TL aralığında satıştadır.
2+1 daireler; 700.000 TL ile 1.380.000 TL aralığında satışa sunulmuştur.
3+1 daireler; 1.095.000 TL ile 2.100.000 TL aralığında satıştadır.

Projede bulunan birçok daire satılmıştır. Bu fiyatlar, dönemlere göre farklılık gösterebilmektedir.

Nuvo Dragos Özellikleri

– Jeneratör
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yetişkin ve Çocuk Havuzu
– Çocuk Oyun Alanları
– Yürüyüş Alanı
– Yeşil Alan
– 7/24 Özel Güvenlik
–  Intercom Sistemi
– Basketbol ve Voleybol Sahası
– Sosyal Tesisler

Nuvo Dragos nerede sorusu da çok sorulmaktadır. Bunun cevabı ilk paragrafta yer almaktadır. Proje çevresinde bulunan birçok hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Nuvo Dragos’a yakın olan hastaneler; Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Veni Vidi Göz Merkezi, Avicenna Umut Hastanesi’dir. Projeye yakın olan okullar; Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, E.C.A. Elginkan Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji Dragos Kampüsü. Projeye yakın olan alışveriş merkezleri; Maltepe Park AVM, Piazza AVM, Anatolium, İstmarina AVM.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat