nidapark-yenisahra-daire-fiyatları

Nidapark Yenisahra, 49.000 metrekarelik alana inşaa edilen bir projedir. Türkiye genelinde fazlasıyla bilinen Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşaa edilen proje, Aralık 2021’de teslim edilecek şekilde planlanmaktadır. Kaç adet daire ve ticari ünite olacağı netleştirilmeyen Nidapark Yenisahra projesi, birçok sosyal tesis ve mağaza barındıracaktır. Nidapark Yenisahra projesi hakkında tüm bilgiler yazımızda yer alacaktır.

nidapark-yenisahra-projesi
nidapark-yenisahra-projesi

Nidapark Yenisahra Daire Fiyatları

Küçükyalı’da yer alan projenin yakın zamanda hayata geçirilmesiyle yükselecek olan Tahincioğlu Gayrimenkul, Yenisahra projesine ağırlık verecektir. Bu projede yer alacak daireler ve fiyatları hakkında net bilgi sunulmamıştır fakat, Küçükyalı projesinde yer alan dairelerden daha pahalı olacağı bilinmektedir. Nidapark Yenisahra daire fiyatları netleştiğinde sizler ile paylaşmış olacağız.

Nidapark Yenisahra Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Futbol ve Basketbol Sahası
– Güvenlik
– Kameralı Diyafon
– Jeneratör
– Asansör
– Balkon
– Yapı Denetim gibi birçok özelliği bulunduran proje, netleştikçe birçok yeni özellik ekleyecek ve müşterilere sunacaktır. Ayrıca birçok ödeme seçeneği de sunacak olan Tahincioğlu Gayrimekul, nakit indirimi yapacaktır.

Nidapark Yenisahra yakın hastaneler; Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Özel Atlas Hastanesi.
Nidapark Yenisahra projesine yakın okullar; Perihan Erk Anadolu Teknik Lisesi, Bahçeşehir Koleji Çamlıca, Mektebim Koleji, Özel Final Temel Lisesi, Kadıköy Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi, Çevre Koleji.
Nidapark Yenisahra projesine yakın alışveriş merkezleri; Optimum Outlet, Kozzy Avm, Novada, Palladium, Carrefour, Bauhaus.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat