nest-dragos-projesi

Nest Yaşam tarafından hayata geçirilen Nest Dragos projesi, Maltepe bölgesinin en kaliteli projeleri arasına girmiştir. Projede yer alan daireler, hemen teslim olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplam 180 adet dairenin yer aldığı proje, 30.000 metrekarelik alana inşaa edilmiştir. Nest Dragos projesi, birçok özellik ve ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Proje hakkında tüm bilgi yazımıza yer almaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer aldığı Nest Dragos projesi, 71 m2 ile 206 m2 aralığında daireler ile karşımıza çıkmaktadır. Nest Dragos projesi daire fiyatları ve Nest Dragos projesi özellikleri, en çok araştırılan konular arasına girmiştir.

Nest Dragos Daire Fiyatları

1+1 daireler 490.000 TL’den,
2+1 daireler 670.000 TL’den,
3+1 daireler 1.000.000 TL’den başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır.

Çeşitli ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlayan yapıcı firma, birçok kişinin projeden daire satın almasını istemektedir.

nest-dragos-proje-özellikleri
nest-dragos-proje-özellikleri

Nest Dragos Proje Özellikleri

– Kafe
– Sinema
– Açık Yüzme Havuzu
– Çocuk Oyun Alanları
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan
– Açık ve Kapalı Otopark
– Hamam
– Sauna
– Güvenlik
– Kameralı Diyafon
– Asansör
– Merkezi Isıtma

Projede yer alan özellikler, yukarıda yer aldığı gibidir ve birçok farklı özellik daha bulunmaktadır. Bunun dışında projenin konumu ve çevresinde bulunan olanaklar da merak edilmektedir.

Nest Dragos projesine yakın hastaneler; Ersoy Hastanesi, Bölge Hastanesi, Maltepe Tıp Merkezi, Maltepe Üniversitesi Hastanesi, Bezmialem Üniversite Hastanesi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi.
Nest Dragos projesine yakın okullar; Maltepe Anadolu Lisesi, TED Rönesans Koleji, 50. Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu, Özel Oğuzkaan Koleji, Uğur Koleji, Bahçeşehir Koleji, Ahmet Şimşek Koleji.
Nest Dragos projesine yakın alışveriş merkezleri; Piazza, Maltepe Park, Anatolium, Hilltown, Ritim İstanbul.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat