nef-çekmeköy

Adından da anlaşılacağı üzere Çekmeköy’de hayata geçirilen proje, inşaatı başladıktan sonra büyük değer kazanmıştır. Oldukça büyük bir alana inşa edilen Nef Çekmeköy projesi, Ekim 2020’de teslim edilmek üzere hazırlanmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar bulunmaktadır. Projede 1500 konut yer almaktadır. Büyük oranda rezerde edilen daireler, 610.000 TL satış fiyatından başlamaktadır. Projed birçok mağaza ve özellik bulunmaktadır. Bu sayede tüm dairelerin satışı hedeflenmiştir.

Nef Çekmeköy Daire Fiyatları

65 m2 ile 250 m2 aralığında birçok daire bulunmaktadır. Daireler, kendi aralarında farklı metrekare tiplerine sahiptir. 1+1 daireler; 610.00 TL’den başlamakta ve 755.000 TL’ye kadar yükselmektedir. 2+1 daireler; 853.000 TL ile 1.536.000 TL aralığında satışa sunulmuştur. 3+1 daireler ise; 1.260.000 TL ile 1.903.000 TL aralığında satılmaktadır.

Proje sahipleri, ödeme seçeneklerini her zaman güncel tutmakta ve satın alınmasını sağlamaktadır. Bu şekilde her zaman kampanya görmeniz olasıdır.

nef-çekmeköy-daire-fiyatları
nef-çekmeköy-daire-fiyatları

Nef Çekmeköy Özellikleri

Projenin en dikkat çeken noktası; barındırdığı özelliklerdir. Bu sayede birçok kişi ilgi göstermiştir.

– 7/24 Özel Güvenlik
– Sauna
– Spor Salonu
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanı
– Futbol, Voleybol ve Basketbol Sahası
– Intercom Sistemi
– Yetişkin ve Çocuk Havuzu
– Çocuk Oyun Parkı
– Otopark
– Parti Alanı
– Tenis Kortu
– Hamam

Bunların yanında Nef Çekmeköy nerede sorusu da sorulmaktadır. Projenin yakınında bulunan hizmetler merak edilmektedir. Projenin yakınında bulunan hastaneler; Alemdağ Devlet Hastanesi, Muhittin Fatma Tatar Devlet Hastanesi gibi hastanelerdir. Projenin yakınında bulunan okullar; Çatalmeşe İlköğretim Okulu, SEV American College, Çınar Koleji, Tev Ezel Gülen Anadolu Sağlık Lisesi’dir. Proje yakınında bulunan alışveriş merkezleri; Happy Center Avm, Meydan Park ve Kardium Avm’dir.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat