liman-park-ambarlı-ozellikleri

Projenin hem konumu hem de özellikleri, neredeyse herkes tarafından sevilmektedir. Fakat projenin 1 adet kötü yanı bulunmaktadır, bu da ofislerin dolar ile satılmasıdır. Bu özelliği yüzünden birçok kişi projeye uzaktan bakmakta fakat imkanı olan kişiler ofis satın alabilmektedir. Liman Park Ambarlı projesi, İstanbul Ambarlı’da karşımıza çıkmaktadır. 9 katlı projenin 1 katı dükkanlara ayrılmıştır, geri kalan 8 katta 150 adet ofis bulunmaktadır. 33 m2 ile 86 m2 aralığında inşaa edilen proje, hemen teslim olarak sahiplerini beklemektedir.

Liman Park Ambarlı Ofis Fiyatları

Ofislerin metrekare aralığını ilk paragrafta görebilirsiniz, bu noktada ofislerin fiyatları da merak edilmektedir. Ofis fiyatları, $116.000 ile $346.000 aralığındadır. Fiyatların değişmesini sağlayan en büyük etken; ofis metrekareleridir.

Ödeme planları sayesinde oldukça kolaylık sağlayan Gül İnşaat, aynı zaman proje sahibidir. Bu noktada ticaret yapan kişiler için birçok kolaylık hazır durumdadır.

liman-park-ambarlı-ofis-fiyatları
liman-park-ambarlı-ofis-fiyatları

Liman Park Ambarlı Özellikleri

– Kafe
– Güvenlik
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Restoran
– Jeneratör
– Yapı Denetim gibi birçok özelliği bulunan Liman Park Ambarlı projesi, yerli tüccarlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Ofis sahibi olmak isteyen kişilerin aradığı bütün özellikler, projede bulunmaktadır.

Aynı zamanda projenin çevresinde bulunan hastane ve alışveriş merkezleri de merak edilmektedir.

Liman Park Ambarlı projesine yakın olan hastaneler; Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Cihangir Kirazlı Aile Sağlığı Merkezi, Asya Göz Hastanesi, Özel Düzey Göz Merkezi ve Yakuplu Aile Sağlığı Merkezi.
Liman Park Ambarlı projesine yakın olan okullar; Beylikdüzü Çok Programlı Lisesi, Cihangir Ortaokulu, Mektebim Okulları, Okyanus Koleji, Yasar Acar Fen Lisesi.
Liman Park Ambarlı projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Perlavista, Pelican AVM, Tespo, Migros.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat