levent-hills-daire-fiyatlari

Şişli ve Kağıthane semtlerinde ortaya çıkacak proje, DAMAC Properties ve Levent Hills ortaklığı karşımıza gelecektir. Durum böyle olunca Levent Hills proje özellikleri ve Levent Hills daire fiyatları en merak edilen konular arasında girmiştir. Levent Hills, hem prestij hem de özellik bakımından oldukça kaliteli proje olarak karşımıza çıkacaktır. Şimdiden birçok kişi tarafından rezerve edilen daireler, Aralık 2021 tarihinde projenin bitirilmesiyle satılacaktır.

Levent Hills Daire Fiyatları

Projede 1+1 dairelerin yer alıp almayacağı henüz netleştirilmemiştir. Daha tam olarak başlanmayan projede birçok eksik bilgi yer almaktadır fakat problem olabilecek bilgiler değildir. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer alacağı proje, Orta Doğu mimarisini de barındırabilir. DAMAC Properties ortaklığı, Orta Doğu mimarisinin projeye entegre edilmesini sağlayabilir.

levent-hills-proje-ozellikleri
levent-hills-proje-ozellikleri

2+1 daireler 1.500.000, 3+1 daireler 2.000.000 TL ve 4+1 daireler 2.750.000 TL civarında karşımıza çıkabilir. Özellikle projenin Şişli etabı, oldukça pahalı olacak diyebiliriz.

Levent Hills Proje Özellikleri

– Sosyal Alanlar
– Açık ve Kapalı Otopark
– Çocuk Oyun Alanları
– Yürüyüş Yolları
– Kafe
– Yeşil Alan
– Hamam ve Sauna
– Spor Salonu
– Güvenlik
– Görüntülü Diyafon
– Jeneratör gibi birçok özellik, projede yer alacaktır.

Levent Hills projesine yakın olan hastaneler; İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Liv Hospital, Fransız Lape Hastanesi ve Acıbadem Fulya Hastanesi.
Levent Hills projesine yakın olan okullar; Özel Erkan Ulu Okulları, Kağıthane Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji ve Nef Koleji.
Levent Hills projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Cevahir, Trump AVM, Kanyon, Sapphire, Axis, Profilo AVM, Özdilek Park.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat