kiler-marmara-evleri-proje-özellikleri

30.396 metrekare arsa üzerine inşa edilen proje, Kiler GYO tarafından inşa edilmektedir. Kiler Marmara Evleri projesi, 25 adet ticari ünite ve 800 adet daire ile karşımıza çıkmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini barındıran Kiler Marmara Evleri, daire fiyatları konusunda net bir açıklama yapmış değil. Bu projenin Aralık 2019 tarihinde bitirilmesi gerekiyordu fakat halen inşaatı devam ediyor. Bu neden ile proje biraz aksamış durumda.

Kiler Marmara Evleri Projesi Özellikleri

Beylikdüzü’nde inşaa edilen proje, birçok özelliği barındırmaktadır. Bir ev sahibinin isteyeceği her özellik, bu projede yer almaktadır. Ayrıca bu projede yatırımlık daire almak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul ve çevresinde çeşitli şehirlerde arsa/daire yatırımları hakkında sizlere hizmet sunmaktayız.

– Kafe
– Açık ve Kapalı Otopark
– Futbol ve Basketbol Sahası
– Yürüyüş Alanları
– Çocuk Parkı
– Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Güvenlik ve Görüntülü Diyafon Sistemi
– Hamam ve Sauna
– Spor ve Fitness Salonu
– Yeşil Alan
– Sosyal Tesisler
– Jeneratör

kiler-marmara-evleri-daire-fiyatlari
kiler-marmara-evleri-daire-fiyatlari

Projenin barındıracağı özellikler, yukarıda yer aldığı gibidir. Bunun dışında 25 ticari ünite bulunacağı için kolaylık alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ve marketler olacaktır. Bu açıdan da oldukça kullanışlı bir projedir.

Bunlar dışında projenin tam konumu da merak edilmektedir. Çocuklu aileler, yakında bulunan devlet ve özel okulları araştırmaktadır. Bu neden ile projenin bulunduğu lokasyon araştırılmaktadır.

Kiler Marmara Evleri projesine yakın olan hastaneler; Beylikdüzü Kolan Hospital, Özel Reyap Hastanesi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Asya Göz Hastanesi ve Yakuplu Aile Sağlığı Merkezi.
Kiler Marmara Evleri projesine yakın olan okullar; Özel Kavram Temel Lisesi, Beylikdüzü Mektebim Okulları, Haydar Aslan İlköğretim Okulu ve 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi.
Kiler Marmara Evleri projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Beylikdüzü Tespo, Bauhaus, Paradise AVM, İfa AVM.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat