iva-yapi

İva Line, İva Yapı tarafından inşa edilmektedir. Bir kişinin evi için isteyebileceği tüm özellikler, projede yer almaktadır. Projede yer alan daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak satışa sunulacak. Oldukça yeni bir proje olduğu için fiyat aralığı ve teslim tarihi tam olarak netleştirilmemiştir fakat projenin adını duyan birçok kişi, İva Line nerede ve İva Line özellikleri gibi araştırmalar yapmıştır. Bahçelievler’de yer alan proje, oldukça ferah ve geniş arsa üzerine inşa edilmektedir. Ortalama 2 yıl içerisinde teslim edilmesini beklediğimiz İva Line, hem yatırım hem de yaşam için oldukça uygun bir projedir. Ayrıca İstanbul ve çevre iller ile ilgili yatırım danışmanlığı ya da arsa satın almak isterseniz, bizim ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

İva Line Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Havuz
– 7/24 Güvenlik
– Sosyal Tesisler
– Futbol ve Basketbol Sahası
– Jeneratör
– Hamam

iva-line
iva-line

– Sauna
– Yürüyüş Alanları
– Çocuk Parkı
– Yeşil Alanlar
– Spor Salonu

Proje için şu an düşünülen ve yapımı devam eden özellikler bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda yeni özellikler eklenebilir ve proje daha kapsamlı bir hale getirilebilir. Birçok kişi, özellikler dışında projenin yer aldığı konumu/lokasyonu merak etmektedir. Özellikle projenin yakınında bulunan hastaneler, okullar ve alışveriş merkezleri, insanlar için büyük önem taşımaktadır. Bu neden ile bunlar da araştırılmaktadır. İva Line projesi, bu anlamda da en iyi projelerden biridir, olanakların hepsi yakınında yer almaktadır.

İva Line yakın hastaneler; Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Medical Park Hospital, Medicine Hospital, Vital Hospital ve Bahçelievler Devlet Hastanesi.
İva Line yakın okullar; Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Mustafa Kemal Ortaokulu, Arel Koleji, Aka Koleji, Yenibosna Çok Programlı Lisesi.
İva Line yakın olan alışveriş merkezleri; Airport Outlet Center, Starcity Outlet, A Plus Ataköy, İstwest Meydan.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat