hep-istanbul

Bağlantı yollarının kesişim noktasında yer alan HEP İstanbul projesi, Esenyurt’ta hayata geçirilmiştir. 60 bin metrekare yakınlığında arsaya inşa edilen proje, 500 milyon TL’ye mal olmuştur. Projede birçok mağazanın yanı sıra, 1.424 adet daire bulunmaktadır. Projede birçok farklı özellik bulunmaktadır. Yazımızın devamın bu özelliklerden de bahsediyor olacağız.

HEP İstanbul Daire Fiyatları

Projede 400.000 bin TL’den başlayan daire fiyatları, 1.500.000 TL’ye kadar yükselmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile karşımıza çıkan proje, farklı metrekareleri barındırmaktadır. 1+1 daireler; 70, 76 ve 85 m2 olarak hazırlanmıştır. 4+1 daireler ise; 215, 222, 242 ve 266 metrekare olarak satışa sunulmuştur. HEP İstanbul projesi, yapıldığı günden itibaren değerini katlayarak arttırmıştır.

HEP İstanbul ödeme seçenekleri
; 2 adettir. 1. Ödeme seçeneği; %25 peşin, geri kalan miktar 36 ay sıfır vade olarak istenmektedir ve 2 yıl süreyle ertelenmektedir.
2. Ödeme seçeneği; %20 peşin, kalan tutar banka kredisi şeklindedir.

Ödeme planları Tekfen Gayrimenkul tarafından belirlenmiştir.

hep-istanbul-projesi
hep-istanbul-projesi-fiyatları

HEP İstanbul Özellikleri

Proje, özellikleri sayesinde yüksek satış adetlerine ulaşmıştır. Yer alan özellikler ise, aşağıda belirtilmiştir.

– Sauna
– Spor Salonu
– 7/24 Özel Güvenlik
– Kafe
– Yeşil Alan
– Kartlı Giriş Sistemi
– Basketbol Sahası
– Havuz
– Çocuk Oyun Alanı
– Bisiklet Yolu
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yürüyüş Yolu

Esenyurt’ta yer alan proje, birçok hastane ve okula yakın olarak konumlandırılmıştır. Okullar; Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi, Mektebim Okulları, Okyanus Koleji’dir.
Hastaneler; Doğa Hospital, Özel Anadolu Hastanesi ve Medi Plus Tıp Merkezidir.
Aynı zamanda Pelican Mall AVM, Torium gibi alışveriş merkezleri, projeye oldukça yakın konumda yer almaktadırlar. Tüm bu özellikleri sayesinde satış yapan bir proje olmuştur.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat