guven-gold-sariyer-daire-fiyatlari

Geniş arsa üzerinde inşaa edilen proje, 200 m2 ile 220 m2 aralığında dairelerin bulunduğu bir projedir. Projeye Güven Gold Sarıyer ismi verilmiş ve büyük yatırım yapılmıştır. Hem yatırım için hem de yaşamak için satın alınabilecek projeler arasındadır. Toplamda 11 adet blok ve 68 konuttan oluşan proje, oldukça konforludur. Yer aldığı bölgede buluna yatırımcılar tarafından merak edilen Güven Gold Sarıyer, birçok araştırmaya konu olmuştur. Yatırımcılar, Güven Gold Sarıyer daire fiyatları ve Güven Gold Sarıyer proje özellikleri gibi konuları araştırmaktadırlar. Yazımızda hem bu proje hakkında bilgileri görebilir hem de detaylı yatırım danışmanlığı için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Güven Gold Sarıyer Daire Fiyatları

Daire fiyatlarının 1.250.000 TL’den başlaması planlanmakta ve uygun ödeme planları için hazırlık yapılmaktadır. Bu bilginin yanında projenin ne zaman satışa çıkacağı da merak edilmektedir fakat inşaa eden firma, bu konuyla ilgili herhangi bilgi paylaşmamıştır. Projede bulunan dairelerin metrekarelerinden bahsetmiştik fakat daire tiplerinden bahsetmemiştik. Daire tipleri, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde karşımıza çıkacaktır.

guven-gold-sariyer-ozellikleri
guven-gold-sariyer-ozellikleri

Güven Gold Sarıyer Proje Özellikleri

Proje’nin en önemli özelliklerden birisi; deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmesidir. Bunun dışında kalan özellikler, aşağıda yer almaktadır.

– Çocuk ve Yetişkin Yüzme Havuzu
– Futbol, Basketbol ve Voleybol Sahası
– Güvenlik
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan
– Açık ve Kapalı Otopark

Güven Gold Sarıyer projesine yakın olan hastaneler; İsmail Akgün Devlet Hastanesi, Zekeriyaköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Özel Sarıyer Tıp Merkezi ve Koç Üniversitesi Hastanesi.
Güven Gold Sarıyer projesine yakın olan okullar; Sarıyer Evyap Koleji, Açı Okulları, Boğazhisar Koleji, Sarıyer Ali Akkanat Anatolian High School ve Sainte Pulchérie Özel Yeni Nesil 2000 Okulları.
Güven Gold Sarıyer projesine yakın olan alışveriş merkezleri; İstinye Park, Gültepe AVM ve Çağrı AVM.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat