empire-istanbul-daire-fiyatlari

Tek blok ve 450 daireden oluşan proje, Mert Holding tarafından inşa edilmiştir. Şu an halen satışı devam eden daireler bulunmakta ve ödeme kampanyaları ile satışlar desteklenmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Empire İstanbul projesi, İstanbul’un Esenyurt semtinde inşa edilmiştir. Hem konumu hem de bulundurduğu özellikler sayesinde birçok kişi tarafından araştırılan bir projedir. Proje hakkında yatırım danışmanlığı almak istiyor ya da genel olarak yatırım hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstanbul ve çevresinde birçok proje ve arsada yatırım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Empire İstanbul Daire Fiyatları

90 m2 ile 150 m2 aralığında dairelerin bulunduğu proje, birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Bu sebep ile Empire İstanbul daire fiyatları merak edilmektedir. 400.000 TL’den başlayan daireler, 1.000.000 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Proje daha yeni olduğu için fiyatlar tam olarak oturtulmamıştır. Bu neden ile projeyi gerçekleştiren firma ile iletişim kurmanız daha doğru olacaktır.

empire-istanbul-proje-ozellikleri
empire-istanbul-proje-ozellikleri

Empire İstanbul Projesi Özellikleri

Bildiğiniz gibi her projenin özellikleri ve konumu, projede satış yapılan daire adetini etkilemektedir. Bu açıdan avantajlı olan Empire İstanbul, birçok özelliği bulundurmaktadır.

– Güvenlik
– Çocuk Parkı
– Yürüyüş Alanları
– Mağaza ve Ofis
– Spor Salonu
– Çocuk Yüzme Havuzu, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Sauna
– Açık ve Kapalı Otopark

Empire İstanbul’a yakın olan hastaneler; Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Özel Doğa Hospital, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Avrupa Tıp Merkezi, Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi.
Empire İstanbul’a yakın olan okullar; Beykoop Ali Çebi Ortaokulu, Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Özel Uğur Anadolu Hazırlık Koleji.
Empire İstanbul’a yakın olan alışveriş merkezleri; Marmara Park, Torium, CarrefourSA.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat