dortyaka-daire-fiyatları

Toplam 45 ticari ünite ve 95 daire ile karşımıza çıkan proje, Efitaş İnşaat tarafından yenilikle tasarlandı. Oldukça kullanışlı bir konumda yer alan Dört Yaka projesi, çevresinde birçok hastane ve okul barındırmaktadır. Aralık 2020’de teslim edilecek ve birçok kişinin ev sahibi olmasını sağlayacaktır. 41.250 m2’lik alana inşa edilmeye başlanan Dört Yaka projesi, satışların başlaması ile birçok kampanya yapacak ve müşterilerini mutlu edecektir. Esenler’de yer alan proje, son yıllarda inşaa edilen diğer projelerden farklı olarak daha modern olarak karşımıza çıkmaktadır. Durum böyle olunca Dört Yaka projesi nerede, Dört Yaka projesi ev fiyatları gibi birçok araştırma yapılmaya başlanmıştır. Yazımız sayesinde tüm bu konulara cevap bulmuş olacaksınız.

dortyaka-projesi
dortyaka-projesi

Dört Yaka Projesi Daire Fiyatları

96 m2 ile 133 m2 aralığında olacak daireler, 400.000 TL ile 1.000.000 TL aralığında satışa çıkacak. Bu tutarlar, projenin bitişinde daha farklı karşımıza çıkabilir. Yapılan kampanyalar ile fiyat azaltılabilir ya da ödeme kolaylıkları sağlanabilir.

Dört Yaka Projesi Nerede ?

Dört Yaka projesi, İstanbul’un Esenler semtinde yer almaktadır. Menderes Mahallesi’nde inşa edilen proje, konumu ve içinde barındırdığı özellikleri ile merak edilmektedir.
Dört Yaka projesi özellikleri; çocuk parkı, yeşil alan, otopark, güvenlik, kamera sistemi, jeneratör, kafe, mağaza ve yürüyüş alanları.

Dört Yaka projesine yakın olan hastaneler; Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, Özel Güngören Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Gaziosmanpaşa Medical Park.
Dört Yaka projesine yakın olan okullar; Okyanus Koleji, Şafak Okulları Bilişim Ve Teknoloji Lisesi, Plevne Anadolu Lisesi, Atışalanı Ortaokulu.
Dört Yaka projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Carlot Shopping, Pashador AVM, Real Merter, Forum İstanbul, Mall Of İstanbul ve Metro.

Proje hakkında yatırım danışmanlığı hizmeti almak isterseniz, bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat