boutique-panorama-proje-özellikleri

Boutique Panorama, Asoy İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 17.000 metrekarelik alana inşaa edilen proje, birçok daire tipi ve metrekare aralığı barındırmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunan Boutique Panorama, Aralık 2020’de teslim edilmek üzere inşaa edilmektedir. Proje, şu an ön satıştadır ve dairelerin birçoğu satılmıştır. 139 m2 ile 260 m2 aralığında daireleri satışa sunan proje sahipleri, birçok ödeme seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Projede 147 daire ve birçok blok yer alacak. Başakşehir’de inşaa edilen proje, 4/8 katlı bloklar ile karşımıza çıkacak. Villa tarzında karşımıza çıkacak olan bu proje, birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Boutique Panorama Daire Fiyatları

2+1 daireler 830.000 TL ile 1.130.000 TL aralığında,
3+1 daireler 1.050.000 TL ile 1.278.000 TL aralığında,
4+1 daireler 1.700.000 TL ile 1.800.000 TL aralığında satıştadır.

Bunlar dışında projenin tam konumu ve özellikleri de merak edilmektedir. Bahçeşehir 1. Kısım olarak bilinen kısımda yer alan proje, çevre özellikleri bakımından araştırılmaktadır. Yazımızın devamın Boutique Panorama proje özellikleri ve Boutique Panorama projesine yakın olanakları görmüş olacaksınız.

boutique-panorama-daire-fiyatları
boutique-panorama-daire-fiyatları

Boutique Panorama Proje Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Çocuk Oyun Alanları
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Spor Salonu
– Hamam ve Sauna
– Futbol ve Basketbol Sahası
– Güvenlik
– Görüntülü Diyafon
– Asansör
– Jeneratör

Boutique Panorama projesine yakın olan hastaneler; Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi, Bogazkoy Aile Hekimligi, Özel Elityum Polikliniği, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Polikliniği.
Boutique Panorama projesine yakın olan okullar; Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Bahçeşehir Final Akademi Okulları, MEF Okulları Bahçeşehir, Cihangir Koleji, Okyanus Koleji, Final Okulları.
Boutique Panorama projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Marmara Park, Prestige Mall, Hillpark, MM Migros ve Cadde Flora.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat