beylikdüzü-aks-focus-projesi

Beylikdüzü AKS Focus, AKS Grup tarafından inşaa edilen projeler arasında yer almaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere Beylikdüzü’nde inşaa edilmiştir. 14.500 m2 alana inşaa edilen Beylikdüzü AKS Focus projesi, birçok daire tipi barındırmaktadır. Durum böyle olunca Beylikdüzü AKS Focus daire fiyatları şeklinde birçok arama yapılmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede birçok farklı fiyat karşımıza çıkmaktadır. 70 m2 ile 150 m2 aralığında olan daireler, çeşitli şekilde konumlandırılmıştır. Beylikdüzü AKS Focus projesi, hemen teslim daireler ile satışa hazırdır.

beylikdüzü-aks-focus-daire-fiyatları
beylikdüzü-aks-focus-daire-fiyatları

Beylikdüzü AKS Focus Daire Fiyatları

1+1 daireler 400.000 TL’den,
2+1 daireler 550.000 TL’den,
3+1 daireler 880.000 TL’den başlamaktadır.

Proje, hemen teslim olarak karşımıza çıktığı için birçok farklı ödeme tipini barındırmaktadır. Ödeme konusunda kolaylık sağlayan AKS Grup, herkesin ev sahibi olmasını istemektedir. Aldığınız daire için %25 kar garantisi sunan AKS Grup, kar etmenizi sağlamaktadır.

Beylikdüzü AKS Focus Özellikleri

Daire fiyatlarından sonra en çok merak edilen konu; Beylikdüzü AKS Focus özellikleridir. Özellikle projede yer alan özellikler ve proje çevresinde bulunan özellikler, fazlasıyla merak edilmektedir.

– Futbol, Basketbol ve Voleybol Sahası
– Açık ve Çocuk Yüzme Havuzu
– Asansör
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanları
– Güvenlik
– Kameralı Diyafon
– Kafe
– Jeneratör
– Balkon gibi birçok özellik, Beylikdüzü AKS Focus projesinde yer almaktadır.

Beylikdüzü AKS Focus projesine yakın hastaneler; Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Medilife Hastanesi, Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Özel Doğa Hospital, Mehterçeşme Aile Sağlığı Merkezi.
Beylikdüzü AKS Focus projesine yakın okullar; Beylikdüzü Gürpınar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Amerikan Kültür Koleji, Beykent Okyanus Koleji, Uğur Okulları, Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi.
Beylikdüzü AKS Focus projesine yakın alışveriş merkezleri; Migros, Perlavista, Marmara Park, Carium.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat