asr-suites-daire-fiyatlari

Özel dizayn edilen ve konforu yüksek daireler sunan ASR Yapı, ASR Suites projesi ile karşımıza çıkmıştır. Önümüzdeki ay teslim edilmesi beklenen projede, birçok daire rezerve edilmiş ve satılmıştır. Yaptığı projelerin ses getirmesi ile karşımıza çıkan ASR Yapı, her projesine birçok özellik eklemektedir. Bu projesinde de birçok özellik ekleyen ASR Yapı, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler ile karşımıza çıkmaktadır. Kağıthane’nin Sultan Selim Mahallesi’nde yer alan ASR Suites, hem yatırım hem de yaşam açısında oldukça uygun bir konumdadır. Bu sayede birçok kişi, ASR Suites daire fiyatları ve ASR Suites özellikleri gibi konularda araştırma yapmaktadır.

ASR Suites Daire Fiyatları

45 m2 ile 180 m2 aralığında dairelerin bulunduğu ASR Suites projesi, toplam 1 bloktan oluşmaktadır. Daire fiyatları ise, 250.000 TL ile 1.500.000 TL aralığında değişecektir. Açılışa özel kampanyalar düzenlemeyi hedefleyen ASR Yapı, bu kampanyaları resmi internet sitesinden yayımlayacaktır.

asr-suites-proje-ozellikleri
asr-suites-proje-ozellikleri

ASR Suites Özellikleri

– Açık ve Kapalı Otopark
– Sosyal Tesisler
– Spor Salonu
– 7/24 Güvenlik
– Kamera ve Intercom Sistemi
– Kafe
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Yolları

ASR Suites özellikleri dışında projenin çevresinde bulunan imkanlar da merak edilmektedir. Bu neden ile ASR Suites yakın olan hastaneler ve ASR Suites yakın olan okullar gibi araştırmalar yapılmaktadır.

ASR Suites yakın olan hastaneler; Florence Nightingale Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Nişantaşı Hastanesi, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Dünyagöz Hastanesi.
ASR Suites yakın olan okullar; FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü, Etiler Cumhuriyet Ortaokulu, Selahattin Eyyubi Hamza Saruhan Ortaokulu, Nef, Halil Rıfat Paşa Endüstri Meslek Lisesi.
ASR Suites yakın olan alışveriş merkezleri; Vadistanbul, ÖzdilekPark, Akmerkez, Lotus World Avm, Zorlu Center.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat