Ankara’da konut projeleri

Ankara’nın En Sevilen Konut Projeleri

Başkent Ankara’da konut projeleri hızla yükselmeye başlamıştır. Lüks ve konfor bakımından İstanbul’u aratmayan bu projelerde özellikle geniş daireler rağbet görmektedir. Projelerde stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilse de çoğu 2+1’den başlamaktadır. Hala genişlemeye devam ederken Ankara’nın en sevilen konut projelerini yeni ev arayışı içinde olanlar için araştırdık. Hala istediği daireyi bulamayan okuyucularımız ise bizimle irtibata geçebilirler.

  • Royal Plus Konutları

Urankent’te hayata geçirilen konut projesi 3 bloktan ve toplam 192 daireden oluşmaktadır. 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri sunan projede fiyatlar 216.000 ₺’den başlamaktadır. Krediye uygunluğu bulunan projenin sosyal alanında ise yüzme havuzu, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahaları gibi pek çok hizmet bulunmaktadır.

  • One Tower

Tan- İmaj- Özçelik ortaklığıyla Oran Mahallesi’nde hayata geçirilen proje 48 katlı 2 bloktan oluşmaktadır. Ankara’nın lüks projelerinden biri olarak görünen One Tower’da 306 rezidans dairenin bulunmakta ve %25’i peşin olmak şartıyla kredi imkanı sunmaktadır. Sosyal alanda ise yüzme havuzu, sauna, pilates stüdyoları ve masaj odaları gibi pek çok seçenek sunulmaktadır.

Ankara’da konut projeleri
Ankara’da konut projeleri
  • İncek Life

Sinpaş GYO tarafından İncek’te hayata geçirilen projede 5 blok halinde 548 daire bulunmaktadır. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunulan projede fiyatlar 440.000 ₺’den başlamakta ve 1,5 milyona kadar çıkmaktadır. %20 peşinatla konut sahibi olabileceğiniz projede miktarın kalanı konut kredisiyle karşılanabilmektedir. Projenin sosyal olanakları arasında ise basketbol sahasından tenis kortuna, fitness centerdan açık/ kapalı yüzme havuzuna birçok seçenek yer almaktadır.

  • Next Level

Pasifik İnşaat tarafından Söğütözü’nde 19.590 metrekarealana inşa edilen projede konut, ofis ve AVM bulunmaktadır. 1+1’den 5+1’e kadar olan daire seçenekleri 112 metrekareyle 426 metrekare arasında değişmektedir. %25 peşinat ve 18 aya 0 faiz kampanyası sunan proje birçok kişiyi ev sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Ankara’nın en sevilen konut projeleri arasında yer almasının en büyük nedeni ise içerisinde bulundurduğu ofis ve AVM’dir. Böylece ev sahiplerinin sosyal olanaklarını genişletirken, evlerine yakın trafikten uzak bir iş hayatı kurmalarını da sağlamaktadır.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat