and-pastel-projesi

AND Pastel projesi, İstanbul’da hayata geçirilmiştir. D100 Karayolu yakınında yer alan proje, Kartal’ın en gözde projelerinden biridir. Projede AND Gayrimenkul imzası bulunmaktadır. 1000’den fazla konut ve 7 bloktan oluşan proje, 50 bin metrekarelik arsaya inşa edilmiştir. Proje başlamasından itibaren sürekli değer kazanmıştır ve fiyatları artmıştır. Konumundan dolayı etrafında birçok okul ve hastane bulunduran AND Pastel, bu sayede çok yüksek satış adetlerine ulaşmıştır.

AND Pastel Projesi

1+1’den başlayan daireler, 4+1’e kadar yükselmektedir. Oda sayısı arttıkça metrekare de artmaktadır. En küçük daire 62 m2 olurken, en büyük daire 250 m2 olarak satışa sunulmuştur. Her daire tipinin birçok metrekare çeşidi bulunmaktadır. Örneğin; 1+1 daireler; 70-72, 120-122 ve 80-82 m2 şeklinde oluşturulmuştur. Yine buna benzer olarak 4+1 daireler; 187, 190, 212-215 m2 şeklinde satışa sunulmuştur.

AND Pastel projesi ödeme seçenekleri de merak edilmektedir. Proje sahipleri, 3 adet ödeme şekli belirlemişlerdir. Bunlar; peşinat ödemeye %15 indirim, 36 ay 0 vade ile %55 peşin ve banka kredisi ile ödemedir. Ödeme seçenekleri sezona göre farklılık gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya direkt AND Gayrimenkul’e ulaşabilirsiniz.

and-pastel-fiyat
and-pastel-fiyat

AND Pastel Projesi Özellikleri ve Konum

Spor ve Fitness Salonu
Açık ve Kapalı Otopark
Çocuk Havuzu
Kafe, Restoran
Yeşil Alan
Yürüyüş Alanları
Sauna ve Spa
7/24 Özel Güvenlik
Parti Alanı
Futbol ve Basketbol Sahası
Kartlı Giriş Sistemi
Görüntülü Diyafon
Masaj Salonu

Listemizde yer alan özelliklerin dışında birçok özellik projede yer almaktadır.

AND Pastel konum olarak ön plana çıkan projelerdendir. Hastane, okul ve alışveriş merkezlerine yakın olan proje, birçok olanağı bu şekilde sağlamaktadır.

Projeye yakın olan okullar; Ahmet Şimşek Koleji, Gedik Üniversitesii, Kartal İMKB Kız Teknik Ve Meslek Lisesi ve Era Teknik Koleji’dir.

Projeye yakın olan alışveriş merkezleri: Piazza, Maltepe Park AVM, Anatolium, İstmarina ve Hilltown’dır.

Projeye yakın olan hastaneler: Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Avicenna Umut Hastanesi ve Kızılay Tıp Merkezi ve Özel Ersoy Hastanesi’dir.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat