alya-teras-özellikleri

BOSS4 Gayrimenkul tarafından inşaa edilen proje, hem dükkan hem de daire bulunduracak şekilde inşaa edilmektedir. Bu sayede farklı müşterilere hitap eden proje sahipleri, bütün gayrimenkullerini satmayı planlamaktadır. İstanbul’un Levent semtinde inşa edilen Alya Teras, proje özellikleri açısında merak edilmektedir. Aynı zamanda Alya Teras daire fiyatları şeklinde birçok araştırma yapılmaktadır. Yazımızdan tüm bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Alya Teras Daire Fiyatları

1+1 ve 2+1 daire tipleri barındıran proje, 53m2 ile 130 m2 aralığında inşaa edilmektedir. Tam tamına 1 dönüm arsa üzerinde bulunan Alya Teras daireleri, 400.000 TL’den satışa çıkacaktır. Belirttiğimiz bu fiyat, en düşük fiyat olarak karşımıza çıkacak ve daireye göre fiyat artacaktır. Projenin teslim tarihi Haziran 2021 olarak belirlenmiştir. 15 katlı tek blok olarak planlanan proje, ilk 8 katında dükkanları barındıracaktır. Projenin şu an ön satışta olduğunu ve ödeme seçenekleri sayısının arttırıldığını eklemeden geçmeyelim, bu sayede çok daha uygun fiyata daire ya da dükkan sahibi olabilirsiniz.

Alya Teras Özellikleri

Projenin fiyatı kadar özellikleri de merak edilmektedir. Durum böyle olunca birçok kişi, Alya Teras özellikleri hakkında araştırma yapmaktadır.

alya-teras-daire-fiyatlari
alya-teras-daire-fiyatlari

– Güvenlik
– Asansör
– Jeneratör
– Merkezi Isıtma
– Açık ve Kapalı Otopark
– Yeşil Alan ve Yürüyüş Alanları
– Manzara
– Yapı Denetimi

Alya Teras projesine yakın olan hastaneler; Özel Ethica Levent Hastanesi, Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, Liv Hospital, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi.
Alya Teras projesine yakın olan okullar; Etiler Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi, FMV Işık Okulları, Özel Mecidiyeköy Final Temel Lisesi, Era Koleji ve Mef Okulları.
Alya Teras projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Profilo AVM, Zorlu Center, İstinye Park, Kanyon ve Akmerkez.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat