alize-kapadokya-özellikleri

Alize Kapadokya, İstanbul’un Ümraniye semtinde inşaa edilmektedir. Rem Yapı tarafından inşaa edilen proje, birçok daire tipini barındırmaktadır. Bulunduğumuz mart ayı içerisinde teslim edilmesi beklenen Alize Kapadokya projesi, yakın zamanda daireleri ile satışa çıkacaktır. Proje, 6000 m2 alana inşaa edilmiştir. Toplam 180 adet konut bulunan Alize Kapadokya projesi, 57 m2 ile 130 m2 arasında metrekareler ile karşımıza çıkmaktadır. Tek bina şeklinde inşaa edilen proje, 20 katlı olarak planlanmıştır. Durum böyle olunca Alize Kapadokya daire fiyatları ve Alize Kapadokya özellikleri gibi birçok konu, araştırma konusu olmuştur. Yazımız sayesinde tüm bu konulardan hakkındaki bilgilere erişmiş olacaksınız.

Alize Kapadokya Daire Fiyatları

Oldukça güzel bir konumda olan proje, farklı daire tipleri ile karşımıza çıkıyor demiştik. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerini bulunduran Alize Kapadokya projesi, daire fiyatları açısından merak edilmektedir. Projenin yapımı aksadığı için proje teslim tarihi Haziran 2020 tarihine ertelenmiştir. Bu neden ile daire fiyatları netleştirilmemiştir.

Daire fiyatlarının 200.000 TL ile 800.000 TL aralığında olmasını planlıyoruz.

alize-kapadokya-daire-fiyatları
alize-kapadokya-daire-fiyatları

Alize Kapadokya Özellikleri

– Kafe
– Güvenlik
– Kameralı Diyafon
– Açık ve Kapalı Otopark
– Spor Salonu
– Yürüyüş Alanları
– Yeşil Alan
– Asansör
– Resepsiyon
– Çocuk Parkı

Alize Kapadokya projesine yakın hastaneler; Özel Atlas Hastanesi, Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi, Avicenna Hospital, Üsküdar Üniversitesi Npistanbul Nöropsikiyatri Hastanesi.
Alize Kapadokya projesine yakın okullar; 23 Nisan Kaptanoğlu İlkokulu, Üsküdar Milli Eğitim Vakfı İlköğetim Okulu, Bahçeşehir Koleji, Anabilim Eğitim Kurumları, Dilek Sabancı Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Ataşehir Bilfen.
Alize Kapadokya projesine yakın alışveriş merkezleri; Carrefour, Watergarden, Buyaka, Meydan, Palladium, Optimum.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat