maltepe-piazza

Tuzla’da konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen herkes, Address Tuzla’yı ziyaret edebilir. Bulunduğu konum ve çevresindeki olanaklar sayesinde tercih edilmektedir. Projede halen satılmayan daireler vardır ve daireler hemen teslim edilmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, satışa sunulmuştur. Dairelerin yanında 10 adet ticari ünite yer almaktadır. Bu proje ile ilgili yatırım hakkında bilgi almak için bizlerle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Alım Satım Danışmanlık olarak İstanbul’da yer alan birçok projede sizler için yatırım bilgileri sunmaktayız.

Address Tuzla Daire Fiyatları

Projede yer alan daireler, 450.000 TL’den başlamakta ve yükselmektedir. 450 bin TL fiyat, 1+1 daireler için geçerli olmaktadır. 2+1 daireler, ortalama 600.000 TL’den işlem görmekte ve 3+1 daireler 800.000 TL’den satılmaktadır. Projede bulunan dairelerin metrekare aralığı ise, 75 ile 158 m2 aralığındadır.

Yapımcı firma olan Kapsıyan Group, ödeme seçeneklerinde kolaylık sağlamakta ve yardımcı olmaktadır.

Address-Tuzla
Address-Tuzla

Address Tuzla Özellikleri

– Jeneratör
– Asansör
– Özel Güvenlik
– Kamera Sistemi
– Çocuk Oyun Alanı
– Yeşil Alan
– Yürüyüş Alanı
– Açık ve Kapalı Otopark
– Fitness ve Spor Salonu
– Mağazalar

Projede bu şekilde birçok özellik bulunmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, birçok olanağa yakın olan bir projedir.
Address Tuzla’nın yakın olduğu hastaneler; Okan Üniversitesi Hastanesi, Johns Hopkins Medicine, Özel Şifa Polikliniği, Özel Gisbir Sağlık Merkezi Hastanesi.
Projeye yakın olan okullar; Tuzla Evliya Çelebi Ortaokulu, Tuğrulbey Anadolu Lisesi, Birey Anadolu Lisesi, Demirsaç İlköğretim Okulu, Eğitmen Koleji ve Turgutreis İlköğretim Okulu.
Address Tuzla projesine yakın olan alışveriş merkezleri; Neomarin, Pendorya, Anatolium, Tuzla Avm, Dönmezler Avm ve Viaport Avm’dir.

Bu proje dahil birçok proje hakkında detaylı bilgi ve yatırım danışmanlığı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Yapın

All fields marked with an asterisk (*) are required

WhatsApp chat